ANASAYFAUYGULAMA VE OYUN

Steam indirim tarihleri belli oldu!

Daha önceden de Steam indirim tarihlerinin sızıntılarıyla tanınan Kotaku, yeniden bomba gibi bir sızıntı ile karşımızda. Kotaku tarafında yapılan açıklama ile geleneksel Steam indirim tarihleri de belirlenmiş oldu.

Cadılar Bayramı indirimleri ile oyuncuları heyecanlandıracak olan Steam, büyük indirimleri ile yeniden ön plana çıkıp, dikkatleri üzerine toplamayı planlıyor.

Kotaku tarafından sızdırılan bilgilere göre Steam Sonbahar İndirimleri, 20 Kasım 2018 tarihinde başlayacak. 26 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan Steam Sonbahar İndirimleri’ni takip edecek olan ise Steam Kış İndirimleri.

Açıklanan bilgilere göre Steam Kış İndirimleri ise geçen yıl olduğu gibi 21 Aralık 2018 tarihinde başlayıp, 14 gün boyunca devam edecek. Çoğu oyuncu, hayalini kurduğu oyunlara sahip olabilicek.

İndirimleri %90′a kadar çıkaracak olan geleneksel Steam indirimleri, oyuncuları şimdiden heyecanlandırmış durumda. Oyuncular kendilerine pahalı gelen oyunlara uygun fiyat ile sahip olacakları için şimdiden mutlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir