Samsung, katlanabilir telefon için global testlere başladı!

Galaxy 10 hakkında sızıntılarla sıklıkla gündem de olan Samsung, katlanabilir telefonu Galaxy F serisi için global testlere başladığı sızdırıldı.

 

Samsung’un teknojiye yeni bir soluk getirecek, Galaxy F serisi modeli ile ilgili detaylar her geçen gün artıyor. Katlanabilir telefonun Samsung Geliştiricileri Konferansı (SDC) etkinliğinde kapalı bir alanda sergilenmesi bekleniyor. Ayrıca bu konferansın Kasım ayı içerisinde düzenleneceğini de belirtelim.

Gelen raporlara göre isimlendirdiğimiz Galaxy F, SM-F900U model numarası ve üretim öncesi birimlerin ABD’de F900USQU0ARJ5 yazılım numarasıyla test edildiği söyleniyor.

Söylentilere göre; 512 GB depolama alanına sahip, 7.2 ve 4.5 inç boyutlarında olmak üzere 2 ekranı olan üst segment bir akıllı telefon olması bekleniyor.

Bunlarla birlikte araştırmalarımız sonucu, cihazın katlanabilir ekranı ile uyum sağlayacak Google ile ortaklaşa geliştirilen bir Android kullanıcı arayüzüyle gelmesi duyumlar arasında yer alıyor.

Cihazın 2000 dolar fiyat etiketiyle çıkarılması bekleniyor. Ayrıca belirtmek gerekir ki, Samsung piyasayı test etmek adına, bu katlanabilir telefonun üretimi ilk aşamada 100.000 cihazla sınırlı olacağı söyleniyor

Furkan Çetin

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım. Intermediate Ingilizce dil seviyesine sahibim. Java, Python ve C yazılım dillerini öğrenmeye devam ediyorum. Siber Güvenlik alanında 120 saatlik bir eğitimden sonra Ağ Güvenliği sertifikasına sahip oldum. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ait Liderlik ve İşletme Yönetimi sertifikasına sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir