ANASAYFATV, GÖRÜNTÜ VE SES SİSTEMLERİ

Samsung HW-N450/TK 2.1 kanal 320W kablosuz Soundbar

 

Samsung’un son çıkan teknoloji ürünlerinden biri olan Samsung HW-N450/TK 2.1 kanal 320W kablosuz Soundbar’ı ayrıntılarıyla inceledik. Şimdi sizler için tanıtımını yapmaya başlayalım.

 

TV’nizin sesini oldukça yükseltmeye ve daha ayrıntılı sesleri duymanıza yarayan Soundbar serisine bir yenisini ekleyen Samsung, bu konuda TV severler için görüntü kadar sesin de önemini ortaya koymuş. Samsung’un ses teknolojisinin sunduğu canlı sesler ile kablosuz derin baslı hoparlörün güçlü baslarıyla birlikte Samsung, TV izleme ortamınızın kişisel bir konser salonuna dönüşeceğini söylüyor.

 

 

Ürünün bir diğer özelliği ise kablosuz oluşu. Görüntü olarak şık bir görüntü sağlamasıyla ve hoparlörü istediğiniz yere koyabiliyor olmanız ile kendinizi daha güçlü ve daha derin bas sesler ile çevreyebilmenize imkan verilmiş.

 

Ürünün içinde çevresel ses genişletme teknolojisine de yer verilmiş. Bu teknoloji, sesi yaymak için dinleme alanını yanlara ve yukarı doğru genişletiyor. Bu sayede gerçekten sürükleyici çevresel efektlerle, olması gerekenden çok daha üstün ses kalitesine sahip olabileceksiniz.

 

Soundbar’ın kablosuz olduğuna biraz önce değinmiştik. Soundbar’ı Bluetooth üzerinden kolayca kablo karmaşası yaşamadan TV’nize bağlayabilirsiniz.

***

Fakat bu Soundbar’ın belirli TV’lerle uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var. Samsung ürünü tanıtırken de bu bilgi üzerinden daha fazla ayrıntı isteyen kullanıcılar için mağazalara danışması gerektiğini açıklamalarda da belirtmiş.

***

 

Soundbar’da, diğer cihazlara kolayca kablosuz bağlantı sağlamak için Bluetooth kullanılmış. Mobil cihazlarınızda hiçbir sorun yaşamadan,  yüksek kalitede müzik dinleyebilme imkanı sunulmuş.

 

 

Gücü, sesi ve hatta ses efektleri için temel Soundbar işlevlerini, Samsung Tek Uzaktan Kumanda ile sağlayabiliyorsunuz. Birden fazla kumandaya yer verilmemiş.

 

 

Kablosuz Çevresel Set, Soundbar’ınızı kablo karmaşası yaşamadan kolayca bir çevresel ses sistemine dönüştürmenizi sağlar. Soundbar’ınızla birlikte, çevresel ve daha güçlü bir ses deneyimi için bir kanal sistemi oluşturabilirsiniz.

***

*Samsung Kablosuz Arka Hoparlör Seti, ayrıca satışa sunulmaktadır (Aksesuar Modeli: SWA-8500S). Kablosuz modül için bir güç kablosu gerekir. Arka hoparlörler modüle kablo ile bağlanır.

***

 

 

Son olarak bahsedeceğimiz özellik ise Samsung Audio Remote uygulaması. Soundbar’ı Android akıllı telefon veya tabletinizden Samsung Audio Remote uygulamasıyla kontrol edebiliyorsunuz. Bu uygulama ile hem tüm temel Soundbar fonksiyonlarını kontrol edebilir hem de sevdiğiniz şarkı listelerini Bluetooth üzerinden oynatabilirsiniz.

 

  • 320W Genel Özellikler
  • 2.1 Ch Kanal Sayısı
  • Kablosuz Subwoofer Tipi (Aktif / Pasif / Kablosuz, Dahili)
  • Ses Modu Sayısı (DSP)
  • 971.0 x 448.0 x 272.0 Kaba Boyutlar (GxYxD): Tek Paket
  • 11.2 kg Brüt Ağırlık (Bir Paket)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir