Football Manager 2019 mobil platformda çıktı

Football Manager 2019 mobil versiyonunu, futbol severler merakla beklerken bugün duyuruldu. Fiyat ve detayları açıklamaya başlayalım.

Football Manager 2019 iOS ve Android sürümü çıktı:

Football Manager’ın mobil cihazlar için de çıkacağı duyurulmuştu. Uzun süredir mobil platformda oyuncuların merakla beklediği, hatta bir süredir ön siparişe açık şekilde mağaza da bulunan oyun bugün kullanıma açıldı.

Football Manager Mobile ve Football Manager Touch adlı 2 sürüm şeklinde mağazalara sunuldu. Fiyat konusuna gelince, Google Play üzerinde, Mobile versiyonu için 59.99 TL olarak belirlenirken, Touch versiyonu için 89,99 TL olarak belirlenmiş.

Belirtelim ki Touch versiyonunun normal sürümden farkı, bilgisayarınız ve diğer cihazlar ile senkronize şekilde çalışması. Bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda, oyuna kaldığınız yerden mobil cihazınızda devam edebiliyorsunuz. Fakat söylemek de fayda var, Touch sürümü yalnızca tabletler üzerinden oynanabiliyor.

Furkan Çetin

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım. Intermediate Ingilizce dil seviyesine sahibim. Java, Python ve C yazılım dillerini öğrenmeye devam ediyorum. Siber Güvenlik alanında 120 saatlik bir eğitimden sonra Ağ Güvenliği sertifikasına sahip oldum. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ait Liderlik ve İşletme Yönetimi sertifikasına sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir