ANASAYFAUYGULAMA VE OYUN

Command and Conquer Rivals çıkış tarihi açıklandı!

E3 2018 basın toplantısında Electronic Arts, açıklamalarıyla oyuncuların dikkatini çekmiş ve iOS / Andriod için yeni bir Command and Conquer Rivals oyununu duyurmuştu. Fakat etkinlikte oyun hakkında birçok bilgi paylaşımında bulunan Electronic Arts, oyunun çıkış tarihini açıklamamıştı. Bugün verilen bilgilerle ve açıklanan gelişmelerle birlikte iOS ve Android için merakla beklenen Command and Conquer Rival çıkış tarihi de açıklanmış oldu.

Oyunun içeriğinden kısaca bahsedecek olursak;

Tiberium Savaşı sürecinde oyunda bir güçlerinizi komuta etmesi için Komutan seçeceksiniz. Düşündüğünüz gibi bu Komutanlardan her biri, oynanış stiline etki edebilecek kendi yeteneklerine sahip. Brotherhood of Nod lideri Kane’i uzun zaman sonra görmenin de oldukça keyif verici olduğunu söylemekte fayda var. Oyundaki görevinize gelecek olursak, bir düşman üssünü yok etmek. Bunu yapabilmek için üssü önce işgal etmelisiniz ve bir füze fırlatma rampasını füzenin kilitlenmesine yetecek kadar elinizde tutmanız gerekiyor. Oyunda bir üssü yok etmek için 2 füze yetiyor. Maç sürelerinin bu nedenle uzun tutulmaması planlanmış. Birçok farklı kombinasyonlar tercih ederek (askerler, tanklar, hava araçları ve yüksek teknoloji dev yaratıklar) ordunuzu kurabiliyorsunuz.

İşte oyunun çıkış tarihi;

Bugün şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre , beklenen oyun iOS ve Android için 4 Aralık 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Ben de siz oyunseverler gibi şimdiden meraklı bekleyişin içerisine girmiş bulunuyorum.

Bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Instagram : teknotechnet

Facebook : teknotechnettr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir