Bosch KGN56LM30N A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı tanıtımı

Teknoloji evimizin her yerinde! Teknoloji tanıtım sitelerine yeni bir soluk getirip, elektrikli ev eşyalarını da tanıtacağımızı önceki gönderilerimizde söylemiştik. Şimdilik birkaç ürün tanıtımı yapmaya başlayalım ve bu işe, Bosch markasının yeni ürünlerinden olan KGN56LM30N A++ 559 LT No-Frost buzdolabı ürününden bahsedelim.

Bosch KGN56LM30N A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı özellikleri:

Teknoloji ürün tanıtımına bir kategori daha ekleyerek, yeni teknoloji elektrikli ev eşyalarını tanıtmaya başladık. İlk olarak bu Bosch marka buzdolabını ayrıntılarıyla inceledik ve sizlere sunmak için hazır hale getirdik. Anlatmaya başlayalım.

 

559 litre geniş iç hacme ve VitaFresh plus teknolojisini içinde barındıran bu buzdolabı, bu sayede tazelik sistemine sahip. Yiyecekleriniz için daha fazla saklama kapasitesi sunarken, içinde bulunan VitaFresh plus teknolojisi ile yiyeceklerinizin 2 kata kadar daha uzun süre taze kalmasına imkan sağlıyor.

BigBox çekmecesini iç hacminde konumlandırmış olan buzdolabı, gıdalar için geniş bir saklama alanını kullanıcılara sunmuş. Örneğin büyük bir hindiyi bu bölümde rahatlıkla saklayabilirsiniz.

Mod bölümünde ise birden fazla moda sahip olan Bosch marka buzdolabında, Tatil Modu da unutulmamış. Bu fonksiyon etkinleştirildiğinde buzdolabı içindeki sıcaklık yaklaşık +14°C, dondurucu içindeki sıcaklık yaklaşık -18°C’dir. Bu da dondurulmuş gıdaları uzun süre korumaya ve enerji tasarrufu yapmanıza olanak sağlaması için yapılmış.

Bir diğer mod ise Eco-Mode. Birçok teknoloji üründe bulunan Ekonomik Mod, bu buzdolabında da yerini almış. Eco-Mode fonksiyonu etkinleştirildiğinde, buzdolabı otomatik olarak ekonomik bir soğutma sıcaklığına kendisini ayarlıyor. Bu da enerjiden tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

SuperFreezing: Dondurulma öncesi gıdaların korunması. Bu teknoloji sayesinde dondurucuya yeni bir gıda eklendiğinde, diğer dondurulmuş gıdaların buzunun çözülmesini engeller ve yeni eklenen gıda da daha hızlı dondurulur.

Çoklu Hava Akışı Sistemi teknolojisi ise buzdolabında, daha uzun süren tazelik için eşit hava dağılımı sağlar. Fan destekli MultiAirflow Sistemi tüm soğutma ve dondurma alanı seviyelerinde yumuşak ve dengeli soğuk hava akımlarının oluşmasını sağlar.

NoFrost özelliği ise buz oluşmasına karşı yüksek koruma sayesinde, zaman ve enerji tüketen buz çözdürme işlemine bir daha gerek kalmaz.

Son olarak tasarım konusundan bahsedecek olursak, metal kapı kolları ve cam kapılı Glassdoor serisi ile mutfağınıza modern bir hava katacağı kesin.

Furkan Çetin

Beykent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okumaktayım. Intermediate Ingilizce dil seviyesine sahibim. Java, Python ve C yazılım dillerini öğrenmeye devam ediyorum. Siber Güvenlik alanında 120 saatlik bir eğitimden sonra Ağ Güvenliği sertifikasına sahip oldum. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ait Liderlik ve İşletme Yönetimi sertifikasına sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir