stickyimage

Turkcell Maxi PRO 5′in Fiyatı Belli Oldu

Turkcell’in Huawei ile beraber geliştirdiği yeni akıllı telefonu MaxiPRO 5′in peşin fiyatı ve kampanyaları belli oldu. Bakalım MaxiPRO 5 ne kadar uygun?

Turkcell, kendi markasını taşıyan yeni akıllı telefonu Turkcell MaxiPRO5’i müşterilerine sundu. Daha önce sizlerle MaxiPRO 5‘in kullanım klavuzunu sitemizde paylaşmıştık. Turkcell’in kendi akıllı telefonlarında yeni bir basamak olacak olan telefon, önceki modellere göre dikkat çekici tekniközelliklere sahip.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile gelen Turkcell MaxiPRO5Turkcellekibinin hazırladığı özel uygulamalarla destekleniyor.

4 inç büyüklüğünde kapasitif ekranla gelen MaxiPRO5, 480 x 854 piksel çözünürlüğe sahip. Qualcomm’un pek çok cihazda kullanılan Snapdragon MSM8255T işlemcisini kullanan MaxiPRO5, 1.4 GHz hızında çalışıyor.

512 MB RAM ve 4 GB‘lık ROM’un bulunduğu MaxiPRO532 GB‘a kadar harici depolama desteğine sahip. 1900 mAh batarya, NFC desteği,Türkçe F klavye gibi pek çok özelliği barındıran MaxiPRO5megapiksel çözünürlüğünde LED flaş ile destekli kameraya sahip. HDR gibi gelişmiş çekim modlarını destekleyen kamera, 720p video kaydı yapabiliyor. Ayrıca cihazda görüntülü görüşme için 0.3 megapiksellik ön kamera bulunuyor.

Kurumsal hat sahibi Turkcell’li çalışanlar, Turkcell MaxiPRO5’e 24 ayboyunca tarifeye ek ayda 19,90 ile 29 TL arasında fiyatlarla sahip olabilecek.

Bireysel faturalı hat sahipleri de kampanyalı tarifelerden birine abone oldukları takdirde 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 25 ile 40 TL arasında fiyatlarla Turkcell MaxiPRO5’ya terfi edebilecek. Dileyenler, Turkcell MaxiPRO5’e 849TL peşin fiyatıyla da sahip olabilecek. Ayrıca faturalı Turkcell’liler, MaxiPRO5’i “interneti içinde” seçeneğiyle de alabiliyor. Cihazın 24 ay boyunca 250 MB internetle beraber fiyatı, ayda 51 TL.

Yaz Etiketleri; , , , , , , , , , , , , ,
One Comment to Turkcell Maxi PRO 5′in Fiyatı Belli Oldu
    • yavuz
    • turkcell maxi plus 5 kullanıcıyım memnun değilim acaba maxi plus pro kullanıcısı varmı aranızda memnun olan ondanmı alsaydım

Bu Habere Yorum Yapın

Zorunlu

Haberler